Menu

TRÆNINGSTIDER


Træningsoversigt - Udendørs 2019

Træningstider for de enkelte hold er på plads - se oversigten forneden.
(En printer venlig version kan hentes her)

 Mvh,
Bestyrelsen 

 

Hold Træningstid Træningssted Træner Telefon Email
U5 Tirsdag 16.40-17.30 Almind Ralf Brandt Larsen
Mogens Hørlück-Pedersen
40 24 40 90
26 39 63 60
ralfbrandtlarsen@yahoo.dk
mhp@dstchemicals.com
U6 Torsdag 16.45-17.45 Almind Pia Nielsen
Claus Nielsen
42 71 19 12
26 80 31 23
piaraz@hotmail.com
nclaus@ymail.com
U7 Tirsdag 17.00-18.00 Almind Tonny Juhler
Henrik Kargo
40 95 08 82
27 12 35 03
TJ@76341010.dk
henkargo@icloud.com
U8 Tirsdag 17.00-18.00
Torsdag 17.30-18.30
Vester Nebel
Almind
Anne-Mette Isbrandt ( ØSVN )
Jan Jezewski ( ØSVN )
Ambas. Rasmus Schmidt
Anders Christensen
21 43 28 66
40 55 54 03
31 67 77 67
27 50 39 31
Isbrandt28@gmail.com
exof@exof.dk
Rasmus.schmidt@fredericia.dk
U9 Mandag 17.15-18.15
Torsdag 17.15-18.15
Vester Nebel
Almind
Simon Bøttkjær 30 93 47 16 odsted@hotmail.com
U10 Mandag 17.15-18.30
Torsdag 17.15-18.30
Vester Nebel
Almind
Kristian Rasmussen ( ØSVN )
Henning Pedersen
Lars Johannsen
Son Lu
25 88 28 46
40 81 78 31
61 14 41 55
52 80 48 21

Kettehenry@gmail.com
Henning.pedersen@outlook.dk
U265755@danfoss.com
ludinhson@yahoo.com

U12 Mandag 17.30-19.00
Onsdag 17.30-19.00 Lige uger
Onsdag 17.30-19.00 Ulige uger
Bramdrupdam
Almind
Harte
Ole Martensen
Son Lu
53 61 06 20
52 80 48 21
omartensen@gmail.com
ludinhson@yahoo.com
U13 Mandag/Onsdag 17.30-19.00
Torsdag 17.30-19.00
Lyshøj
Bramdrupdam
Almind
Michael Thybo
Claus Rosenkranz
20 18 42 12
21 39 00 35
thybo@profibermail.dk
claus.fckn@gmail.com
U14 Tirsdag 18.00-19.30
Hver 2. Torsdag 18.00-19.30
Fredag 16.00-17.45
Lyshøj
Bramdrupdam
Almind
Kim Kjær
Rene Falkenberg
Erik Adeltoft
61 63 17 34
27 13 25 51
22 63 50 15
kkj@ege.dk
srfalkenberg@live.dk
Erik.adeltoft@gmail.com
Herre Senior Tirsdag 19.00-20.30 Almind Bjarno Sørensen 23 23 03 82 bjarno@bjasoe.dk
Old Girls Onsdag 19.00-20.30 Almind Fie Mølund Grønborg 24 78 50 16 g.moelund@gmail.com
Veteraner Tirsdag 19.00-20.30 Almind Michael Jepsen 30 16 67 50 jepsenmic@gmail.com